Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumPortalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Njihuni me "shkatërruesin" e ri të seksit - internetin!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
ACIDI


Numri i postimeve : 221
Age : 31
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

Njihuni me "shkatërruesin" e ri të seksit - internetin! Empty
MesazhTitulli: Njihuni me "shkatërruesin" e ri të seksit - internetin!   Njihuni me "shkatërruesin" e ri të seksit - internetin! I_icon_minitimeSun Dec 21, 2008 3:59 am

Në bazë të një kërkimi të realizuar nga kompania "Intel", mësohet se gratë më shumë do të donin të kalonin dy javë pa seks – se sa aq shumë të rijnë pa
qasje në internet! Meshkuj, kaloj koha kur jeta juaj seksuale vuante nga ‘’kokëdhimbja’’ e njeriut tuaj të zemrës. Është koha të njiheni me ‘’shkatërruesin’’ e ri të seksit – varësinë nga interneti! Agjencia për kërkimet e tregut "Harris Interactive", ka realizuar një kërkim-studim ku morën pjesë mbi 2100 shfrytëzues të varur nga interneti dhe zbuloj se 65% nga ato, thjesht e shkurt ‘’nuk mund të jetojnë pa internet’’.

Kur bëhet fjalë për të anketuarat femra, thuajse 46% e tyre, pa hamendje deklaruan se më mirë të jenë pa seks për dy javë - se sa pa internet. Aq më tepër, 49% e grave të moshës 18 deri në 34 vjeç, më së pari ishin argëtuar në internet, se sa në krahët e partnerit të tyre. Ndjenjat e tilla i ndajnë edhe 52% e grave më të moshuara, nga mosha 35 deri në 44 vjeç. Nga ana tjetër, numri i meshkujve që prioritet i japin internetit, ndërsa jo seksit – është dukshëm më i vogël për 30%.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.sgh-team.tk
 
Njihuni me "shkatërruesin" e ri të seksit - internetin!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ç'farë shkon pas seksit ??
» Lodhja, stresi, puna dhe fëmijët - vrasësit e seksit
» Epidemia "seksi dhe interneti" asgjëson lidhjet dhe martesat
» Femra kujdes, "donzhuanët" e internetit po ju mashtrojnë
» Qka eshte comanda " Tracert "

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Bota Erotike-
Kërce tek: