Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumPortalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Biondet argëtohen, zeshkanet fitojnë para

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ACIDI
Admin
Admin
ACIDI


Numri i postimeve : 221
Age : 31
Nga Jeni : Deqan
Registration date : 19/12/2008

Biondet argëtohen, zeshkanet fitojnë para Empty
MesazhTitulli: Biondet argëtohen, zeshkanet fitojnë para   Biondet argëtohen, zeshkanet fitojnë para I_icon_minitimeFri Jan 23, 2009 6:57 pm

Biondet argëtohen, zeshkanet fitojnë para Med1x
Ngjyra e flokëve nuk është vetëm trend, pohojnë shkencëtarët anglez nga "Nottingham Trent University". Nga hulumtimi i realizuar tek 3000 gra, shkencëtarët kanë arritur në disa përfundime tepër interesante. Biondet jo vetëm që argëtohen më tepër, por kanë edhe më shumë vetëbesim. Më lehtë ju afrohen meshkujve që kanë në shënjestër dhe nuk kanë problem të kërkojnë rritjen e rrogës nga shefi i tyre. Më saktë, grave ju ndërrohet jeta – kur ato bëhen bionde.

Biondet argëtohen, zeshkanet fitojnë para Med1
Vetëbesimi në vendin e punës dhe në dashuri – janë karakteristika kryesore të biondeve, pa dallim se janë natyrale apo të ngjyrosura. Nga hulumtimet për ndryshimin e sjelljeve është vërejtur një ndryshim tepër i madh. Gratë që ngjyrosin flokët dhe bëhen bionde, më shpesh ankohen për padrejtësi dhe më pas i marrin punët në duart të tyre.



‘’Dallimet që vërejtëm te pjesëmarrëset e hulumtimit janë relativisht të mëdha. Atyre ju rritet vetëbesimi dhe ndërrojnë sjelljen. Zvogëlojnë frikën dhe ndjehen seksualisht tepër tërheqëse’’, sqaron Dr Mark Sergeant. Hulumtimi po ashtu vë në pah se edhe zeshkaneve ngjyra e flokëve ju shkon përshtati. Ato jo vetëm që fitojnë mesatarisht 4.200 funte në vit më shumë se biondet, por kanë edhe mundësi më të mëdha të martohen me burra milionerë. Sa për kureshtje të tepruar, 2/3 e grave të pasanikëve të botës janë zeshkane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.sgh-team.tk
 
Biondet argëtohen, zeshkanet fitojnë para
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Biondet argëtohen, zeshkanet fitojnë para
» Lexo para se te Postosh !!!
» Lexo para se te Postosh !!!
» Lexo Para Se Me U Prezentu !!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ¸.·´¯) Diskutime të ndryshme (¯`·., :: Bota Erotike-
Kërce tek: